Registration & Fees

OPŁATY

Zapisy i zakup książek na nowy rok szkolny odbywają się wyłącznie w kwietniu każdego roku.

DANE POTRZEBNE DO WPŁAT NA KONTO:
Account name: Polish School in Enfield
Account number: 00340200
Sort code: 309986

Płatność za polską szkołę NA ROK SZKOLNY 2022-2023.

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że od 1 kwietnia 2022 ruszają zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023. Bardzo prosimy o jak najszybsze wypełnienie formy oraz wpłatę depozytu w wysokości  £80 za rodzinę,  jeśli zależy Państwu na miejscu dla swojego dziecka w naszej szkole. O miejscu w szkole decyduje kolejność zgłoszeń i opłata depozytu. Spóźnienia nie będą brane pod uwagęFormy będą dostępne na stronie internetowej naszej szkoły od 1 kwietnia.

OD 1 KWIETNIA BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ NOWY CENNIK OPŁAT ZA SZKOŁĘ:

1 DZIECKO – £360
2 DZIECI – £510
3 DZIECI I WIĘCEJ - £590

UCZNIÓW KLAS EGZAMINACYJNYCH, CZYLI KLASĘ 9 I KLASĘ 11 BĘDZIE OBWIĄZYWAŁ INNY CENNIK:

1 DZIECKO – £400
2 DZIECKO 20% ZNIŻKI

Pozdrawiamy,
Zarząd PSS w Enfield

Legitymacje szkolne

Zbliża się termin upływu ważności legitymacji uczniowskich/ nauczycielskich na zeszły rok szkolny i złożenia podań o legitymacje na rok szkolny 2020-21.

UWAGA! W tym roku szkolnym szkoła nie będzie składała grupowego wniosku o wydanie/przedłużenie legitymacji dla naszych uczniów i nauczycieli. Rodzice/opiekunowie uczniów oraz nauczyciele proszeni są o złożenie wniosków indywidualnych.

Aby złożyć wniosek należy:

1. Wydrukować odpowiedni formularz, który znajduje się na stronie internetowej Ambasady RP w Londynie: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/legitymacje-szkolna

2. Wypełniony formularz przynieść do szkoły w celu uzyskania potwierdzenia od pracownika szkoły (członka Zarządu) o przynależności ucznia / nauczyciela do społeczności szkolnej.

3. Formularz należy wysłać do Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Londynie na adres:

Consular Section
Embassy of the Republic of Poland
10 Bouverie Street
London EC4Y 8AX
(z dopiskiem - Legitymacje)

Jeśli ubiegają się państwo o przedłużenie ważności legitymacji należy załączyć tegoroczną legitymacje do przesyłki.

4. Legitymacje odbierają państwo osobiście z Konsulatu.

Szczegółowe informacje dotyczące legitymacji, okresu oczekiwania na wydanie legitymacji, oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej Konsulatu: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/legitymacje-szkolna

LET'S STAY CONNECTED