Registration & Fees

OPŁATY

Zapisy i zakup książek na nowy rok szkolny odbywają się wyłącznie w kwietniu każdego roku.

DANE POTRZEBNE DO WPŁAT NA KONTO:
Account name: Polish School in Enfield
Account number: 00340200
Sort code: 309986

Płatność za polską szkołę NA ROK SZKOLNY 2022-2023.

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że od 1 kwietnia 2022 ruszają zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023. Bardzo prosimy o jak najszybsze wypełnienie formy oraz wpłatę depozytu w wysokości  £80 za rodzinę,  jeśli zależy Państwu na miejscu dla swojego dziecka w naszej szkole. O miejscu w szkole decyduje kolejność zgłoszeń i opłata depozytu. Spóźnienia nie będą brane pod uwagęFormy będą dostępne na stronie internetowej naszej szkoły od 1 kwietnia.

OD 1 KWIETNIA BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ NOWY CENNIK OPŁAT ZA SZKOŁĘ:

1 DZIECKO – £360
2 DZIECI – £510
3 DZIECI I WIĘCEJ - £590

UCZNIÓW KLAS EGZAMINACYJNYCH, CZYLI KLASĘ 9 I KLASĘ 11 BĘDZIE OBWIĄZYWAŁ INNY CENNIK:

1 DZIECKO – £400
2 DZIECKO 20% ZNIŻKI

Pozdrawiamy,
Zarząd PSS w Enfield

Legitymacje szkolne

Zbliża się termin upływu ważności legitymacji uczniowskich/ nauczycielskich na zeszły rok szkolny i złożenia podań o legitymacje na rok szkolny 2022-23.

UWAGA!
W tym roku szkolnym szkoła złożyła grupowy wniosek o wydanie/przedłużenie legitymacji dla naszych uczniów i nauczycieli.

LET'S STAY CONNECTED